خدمات وب

خدمات وب مجموعه باتو تیم

در مجموعه باتو تیم همواره سعی بر این داریم تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به هموطنان عزیزمان ارائه دهیم. یکی از خدماتی که در این مجموعه توسط متخصصین با تجربه ارائه می گردد خدمات وب یا همان خدمات طراحی سایت می باشد. شرکت های معتبر زیادی در زمینه طراحی وبسایت و دیجیتال مارکتینگ در سطح وب فعالیت می کنند ، مجموعه باتو تیم که یکی از مجموعه های فعال در زمینه دیجیتال مارکتینگ است خدمات متمایزی را نسبت به دیگر شرکت ها ارائه می دهد که همین مسئله موجب خاص بودن این مجموعه می باشد.

ما در مجموعه باتو تیم سعی داریم تا خدمات خود را، که طراحی سایت نیز جزوی از آنهاست، بصورت گسترده ارائه دهیم. هیچ مجموعه و یا شرکتی در سطح وب پیدا نخواهید کرد که به کل کشور خدمت رسانی کند و خدمات ارائه دهد. اما در مجموعه باتو تیم ما تمام مشکلات و سختی های این مسئله را به جان خریده ایم تا باعث ارتقا سطح دیجیتال مارکتینگ در کل کشور و همسطح شدن محروم ترین نقاط کشور با کلان شهرهای کشور شویم.

در مبحث خدمات وب یا همان طراحی سایت ، جای بحث و صحبت بسیار زیاد است که سعی شده در مقالات سایت به آنها اشاره ای حتی کوچک شده باشد. ولی اگر بخواهیم طراحی سایت را به اجزا کوچکتری تقسیم کنیم، به انواع وبسایت می رسیم که در پایین به آنها اشاره ای جزیی می نماییم.

 

سایت های مختلف

سایت های مختلف

عموما انواع وبسایت در 4 دسته بندی کلی قرار می گیرند

سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی به طور کلی به وبسایتی گفته می شود که در آن کالایی بصورت اینترنتی خرید و فروش شود، با توجه به پیشرفت این مسئله در دنیای اینترنت و رو به رشد بودن خرید و فروش اینترنتی در ایران و با توجه به عدم رونق بازارهای فیزیکی در سطح شهرها، به فروشندگان انواع و اقسام محصولات و از هر کجای ایران توصیه می شود که شعبه دیجیتالی کسب و کار خود را با طراحی سایت در سطح اینترنت راه اندازی نموده و از عظمت این بستر جدید استفاده نمایند، ان مسئله باعث افزایش خریداران از سطح یک شهر و محله به کل شهر ها و محله های کشور می گردد که قطعا سود آوری بالاتری برای فروشندگان خواهد داشت.

 

سایت شرکتی یا معرفی

سایت شرکتی به طور کلی وبسایتی است که هدف از راه اندازی آن معرفی گسترده تر خدمات یک شرکت می باشد که مناسب تمامی کسب و کار ها از خیلی کوچک تا خیلی بزرگ است زیرا معرفی شرکت رو به سطحی بالاتر برده و مشتریان بیشتری را به سمت کسب و کار شما سوق می دهد.

 

سایت شخصی یا رزومه

سایت شخصی مناسب کسانی می باشد که تمایل به حرفه ای کردن برند شخصی خود دارند و عموما مناسب هنرمندان، دانشمندان، فعالان حوزه علم و فناوری، پزشکان و… و بطور کلی همه افرادی است که در یک حرفه ی مشخص فعالیت می کنند.

 

سایت مجله یا خبری

سایت خبری وبسایتی است که مولف آن خواستار اعلام خبرهای مختلف در دسته بندی های مختلف به خوانندگان خود می باشند و هدف خبرسانی است ولی در وبسایت مجله ای هدف مولف این است تا مقالاتی در زمینه های سلامتی، آشپزی، علمی و… به دسترس خوانندگان خود برساند.